Jak szybko wygenerować własną ofertę z ogłoszenia zamieszczonego na portalu.

Jak przerobić ogłoszenie z portalu na ofertę w 2 minuty - INSTRUKCJA

Nie raz potrzebujesz szybko pokazać klientowi popytowemu nieruchomość wystawioną przez Właściciela. Nie masz czasu jechać podpisać umowy. Chcesz szybko wstępnie sprawdzić czy podoba się poszukującemu. Właściciel telefonicznie wyraził zgodę na pokazanie klientowi jego ogłoszenia.

W tym modelu pracuje coraz więcej agentów poszukujących nieruchomości dla swoich klientów. Dokonują wstępnej weryfikacji i wysyłają prezentacje na bazie ogłoszenia. Dopiero jak klient poszukujący zadeklaruje zainteresowanie zobaczeniem nieruchomości, agenci pozyskują daną nieruchomość.

Ma to dodatkowy plus – oczywiście jest znacznie łatwiej przekonać Właściciela do współpracy, kiedy mamy zainteresowanego klienta.

Jak to zrobić szybko, bez ręcznego przerabiania ogłoszenia lub wprowadzania go do programu biurowego, aby wygenerować ofertę?
Wystarczy, że skorzystasz z programu Ofertówka.NET, a zrobisz to w 2 minuty.

Instrukcję „Krok po kroku” przedstawiam poniżej:

 1. Na stronie, na której obecnie jesteś, kliknij „Zarejestruj się” i utwórz swoje konto.
  Image
  Wybierz konto firmowe jeśli jesteś Właścicielem agencji.
  Wybierz konto prywatne jeśli jesteś agentem, który chce przetestować Ofertówkę we własnym zakresie.
  Zawsze możesz potem dołączyć do konta firmowego.
  Po zapisaniu danych, otrzymasz maila z linkiem potwierdzającym, który należy kliknąć.

 2. Uzupełnij Swoje dane kontaktowe, aby były widoczne dla Klientów.
  Image
  Po aktywacji konta zostaniesz przekierowany do ustawień.
  Wgraj Logo firmy, podaj poprawne imię, nazwisko i numer telefonu bo będą one widoczne dla klientów w Twoich ofertach.

 3. Utwórz swoją pierwszą ofertówkę – ofertę na bazie ogłoszenia z portalu. W tym celu otwórz ogłoszenie, które chcesz przerobić na Własną ofertę, podświetl link (adres w przeglądarce) klikając 2x lewym klawiszem myszy, a następnie kliknij prawym i wybierz funkcję „kopiuj”:
  Image
  Następnie przejdź do Ofertówka.NET, do zakładki „Lista ofert” i wklej link do ogłoszenia w pole Importowania nowej oferty:
  Image
  Kliknij „Zaimportuj ofertę”, a ogłoszenie z portalu zostanie pobrane. Po chwili otworzy się wiersz ogłoszenia gotowy do edycji. Możesz dowolnie zmienić tytuł i opis. Po zmianach kliknij „Zapisz” pod formularzem, aby zmiany były widoczne w Twojej ofercie.
  Image
  Aby nieruchomość prezentowała się profesjonalnie w Twojej ofercie warto pokazać jej parametry w formie tabelarycznej. W zakładce „Edytuj parametry” łatwo wprowadzisz większość danych z opisu oferty, który powinieneś skrócić/zmienić, aby nie dało się go wyszukać w Google. Uzupełnienie parametrów jest bardzo wygodne - wystarczy wybrać z rozwijanych pól wyboru.
  Image
  Po zapisaniu ustawionych parametrów, Twoja oferta jest gotowa do przesłania do klienta. Zdjęcia są zmodyfikowane oraz usunięte są loga portali. Nie da się ich odnaleźć przez Google zdjęcia. Jeżeli dobrze zmodyfikowałeś opis, klient nie ma szans odnaleźć oryginału na portalu.
  Ofertę możesz wysłać w formie liku do dedykowanej dla Ciebie strony WWW, która wygeneruje się automatycznie, lub w formie pliku PDF. Aby otworzyć ofertę, kliknij w ikonę w pierwszej lewej kolumnie.
  Image
  Po otwarciu oferty w formie WWW, otrzymasz prezentacje dla klienta opatrzoną Twoim Logiem , danymi i stopką.

  Prezentacja powstanie w uniwersalnej domenie spersonalizowanej dla Twojej oferty:
  https://propozycjanieruchomosci.pl/twojafirma/twojeimię/ulica.
  Image
  Aby wysłać ofertę klientowi, kopiujesz link z adresu przeglądarki i wysyłasz mu z własnego systemu pocztowego, który najlepiej znasz.

  Masz możliwość również śledzić czy klient zainteresował się daną ofertą. Otrzymasz powiadomienie na email, kiedy ją otworzy.

  Jak to ustawić możesz się dowiedzieć TUTAJ.

Brzmi nieźle?

Przetestuj narzędzie do automatycznego generowania ofert z ogłoszeń Ofertówka.NET, które pomoże Ci sprawnie obsługiwać ofertowanie klientów poszukujących, z wykorzystaniem ogłoszeń właścicieli.

Zarejestruj się jeszcze dziś, a prześlemy Ci rabat 50% na miesiąc korzystania przez Ciebie (24,50 zł) i całego teamu agentów których zaprosisz (11,50 zł / agent).

Zarejestruj się

Zarejestruj się od razu, aby otrzymać kod rabatowy na 50% zniżki.

Życzę wielu dodatkowych transakcji.

Krzysztof Boruta

AUTOR

Image

Krzysztof Boruta

Pośrednik nieruchomości, który odnalazł pasje w tworzeniu rozwiązań IT dla swojej branży.

Inne artykuły